• روزه کله گنجشکی


  «روزه کلّه گنجشکي» عنوان داستاني رئال ويژه نوجوانان است که راوي خاطره‌اي از دوران کودکي‌اش را در آن مرور مي‌کند. قصه، درباره دخترکي به نام «ليلي» است که خيلي دلش مي‌خواهد مثل بزرگترها روزه بگيرد. امّا چون خيلي کوچک است پدرش درباره روزه کلّه گنجشکي با او صحبت مي‌کند.

 • آواز آسمانی عشق


  اين اثر مجموعه داستانهايي است بر مبناي مستندات شفايافتگان حرم امام‌ رضا (ع) از نويسنده نام آشناي مشهدي حميدرضا سهيلي. از اين مجموعه 8 جلدي تاکنون 3 جلد آن چاپ شده که مورد استقبال وسيع خوانندگان قرار گرفته و به چاپهاي متعدد رسيده است. مجلد چهارم با همان ساختار مجلدات قبلي و مزين به عکسها و تصاوير بيشتر قديمي است که به جذابيت اثر مي افزايد.

 • بانوی آسمان و دوستان کوچکش (دو زبانه)


  آن شب دوقلوهای کوچولوی شیرین خوابیدند و در رویا به آسمان رفتند و با خوشحالی همه گیره های ستاره ای درخشان بانوی آسمان را چیدند. آن ها کیف هایشان را پر از ستاره کردند و پتوی آبی رنگ را بر روی بانوی آسمان کشیدند و گونه های مهتابی اش را بوسیدند و به زمین برگشتند.

 • کتاب صوتی قصه های شیرین کلاغک و خانم کلاغ(جلد چهارم): کلاغ بد ترکیب


  کتاب قصه های شیرین کلاغک و خانم کلاغ اثری است از علی باباجانی به تصویرگری شیلا خزانه داری که مجموعه ای از قصه های طنز و شیرین خانم کلاغ و دختر نازش کلاغک می باشد و به صورت فایل صوتی برای کودکان ارائه شده است. خانم کلاغ و دخترش در کلبه ای زیبا در یک باغ سرسبز به همراه چندین کلاغ دیگر زندگی می کنند. او که دوست دارد به دختر بازیگوش و شیطونش، درس های زیادی یاد دهد، با اتفاقات جالب و خنده داری رو به رو می شود که…

 • بسته مطالعاتی راز آن بوی شگفت


  «راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود. سه خط اصلی داستانی در این رمان عبارتند از سیر تاریخی زندگی امام رضا(ع) از مدینه تا مرو و اتفاقات بعدی تا شهادت امام...

کتاب های پروانه

کتاب های تازه

کتاب های پرفروش

کتاب های توصیه شده

از تخفیف های ما باخبر شوید

با ما همراه باشید